Podbabiogórze » Info, Polityka, Wydarzenia » Wyniki Wyborów Samorządowych 2010 -wybór do rady miasta i gminy

Poniżej zamieszczamy wyniki wyborów do rad miast i gmin naszego powiatu.

Wybory do rady miasta

Sucha Beskidzka

Korczak Czesław Jerzy -wybrany bez głosowania
Siwiec Janusz Jan – 212 głosów (69,06%)
Siwiec Jan – 173 głosów (67,58%)
Kuś Maria – 171 głosów (66,80%)
Zawiła Andrzej – 169 głosów (62,36%)
Ćwiękała Bogusław – 165 głosów (50,61%)
Hudziak Bogusława Anna – 165 głosów (60,22%)
Wągiel Andrzej – 161 głosów (49,39%)
Skrzypek Krzysztof Zygmunt – 152 głosów (55,27%)
Krzeszowiak Krystian Bartłomiej – 146 głosów (50,17%)
Zembala Małgorzata – 145 głosów (49,83%)
Stawowy Marcin – 141 głosów (57,79%)
Pochopień Tadeusz – 130 głosów (53,06%)
Spannbauer Janusz Karol – 123 głosów (44,73%)
Leśniak Adam Józef – 121 głosów (59,90%)
Kulka Małgorzata – 117 głosów (40,21%)
Semik Andrzej – 115 głosów (46,94%)
Hudziak Mieczysław Jan – 109 głosów (52,15%)
Żaczek Tomasz Józef – 109 głosów (39,78%)
Sochacki Edward – 103 głosów (42,21%)
Michaś Halina – 102 głosów (37,64%)
Dudziak Katarzyna – 100 głosów (47,85%)
Stalmach Jerzy Michał – 95 głosów (30,94%)
Ścieszka Sławomir Robert – 85 głosów (33,20%)
Staszkiewicz Paweł – 83 głosów (32,42%)
Stróżak Ewa Barbara – 83 głosów (35,02%)
Surzyn Piotr – 81 głosów (40,10%)
Ziemianek Andrzej – 63 głosów (26,58%)
Guguła Elżbieta Ludwika – 61 głosów (20,96%)
Szmalcel Jan Józef – 57 głosów (24,05%)
Janeczek Tadeusz Andrzej – 51 głosów (17,53%)
Semik Marian – 41 głosów (14,09%)
Dudoń Stanisław – 34 głosów (14,35%)
Motowidło Ludwik – 21 głosów (7,22%)

Maków Podhalański

Sala Paweł Stanisław – 928 głosów (49,41%) -wybrany
Bania Henryk Marcin – 768 głosów (40,89%) -wybrany
Sternal Jan Antoni – 755 głosów (40,20%) -wybrany
Głuszek Adam Stanisław – 556 głosów (56,91%) -wybrany
Listwan Arkadiusz Łukasz – 536 głosów (28,54%) -wybrany
Bałos Kazimierz – 453 głosów (49,19%) -wybrany
Moćko Kazimiera – 417 głosów (42,68%) -wybrany
Sulka Lucyna – 385 głosów (20,50%)
Świstek Stanisława – 358 głosów (44,47% ) -wybrany
Matyja Ewa Anna – 351 głosów (64,40%) -wybrany
Dębińska Maria – 325 głosów (35,29%) -wybrany
Orawiec Edward – 296 głosów (42,41%) -wybrany
Drobny Dariusz Roman – 294 głosów (36,52%) -wybrany
Wilczek Halina Stanisława – 290 głosów (15,44%)
Kozieł Stanisław – 288 głosów (31,27%)
Pieczara Waldemar Łukasz – 276 głosów (14,70%)
Kurpiel Józef Zbigniew – 259 głosów (37,11%) -wybrany
Czarniak Halina Zofia – 254 głosów (31,55%)
Dyrcz Jadwiga – 245 głosów (30,43%)
Bargiel Władysław Marek – 242 głosów (50,95%) -wybrany
Bisaga Adam Stanisław – 233 głosów (49,05%)
Sala Andrzej – 230 głosów (32,95%)
Onak Katarzyna Zofia – 202 głosów (10,76%)
Polak Kazimierz – 197 głosów (20,16%)
Guzik Roman – 196 głosów (21,28%)
Kaczmarczyk Dorota Sabina – 173 głosów (18,78% )
Liwoch Cecylia Elżbieta – 154 głosów (8,20%)
Bałos Urszula Maria – 147 głosów (26,97% )
Zajda Stanisław – 147 głosów (26,97%) -wybrany
Ostruszka Stanisław Henryk – 141 głosów (17,52% )
Mędrala Mariusz – 130 głosów (13,31%)
Drobny Stanisław – 124 głosów (12,69%)
Nowak Jan – 106 głosów (10,85% )
Ruszkowicz Ewa Józefa – 82 głosów (8,39%)
Marcak Zbigniew – 80 głosów (14,68%)
Grzechynka Sylwester Marek – 77 głosów (8,36%)
Kulak Stanisława – 73 głosów (10,46%)
Koper Stanisław Kazimierz – 51 głosów (9,36%)

Jordanów

Malczewski Andrzej Stanisław – 226 głosów (61,92%) -wybrany
Teper Lidia Małgorzata – 223 głosów (58,07%) -wybrany
Jochymek Anna Grażyna – 221 głosów (46,04%) -wybrany
Kawula Stanisław – 190 głosów (39,26%) -wybrany
Plewa Ryszard – 188 głosów (38,84%) -wybrany
Gacek Tadeusz Andrzej – 181 głosów (37,71%) -wybrany
Tomczyk Stanisław – 176 głosów (36,67%) -wybrany
Smardz Jan Antoni – 176 głosów (45,83%) -wybrany
Niewiarowski Tomasz – 170 głosów (35,12%) -wybrany
Czarna Jałocha Teresa – 152 głosów (31,40%)
Leśniakiewicz Marek Stanisław – 151 głosów (31,20%)
Pudo Maria Małgorzata – 147 głosów (56,98%) -wybrany
Białoń Robert Józef – 146 głosów (30,42%)
Bednarz Stanisław Feliks – 145 głosów (37,76%)
Cieżak Krzysztof Piotr – 144 głosów (37,31%) -wybrany
Rapacz-Całyniuk Wanda – 134 głosów (51,94%) -wybrany
Mentel Dominika Izabela – 130 głosów (27,08%)
Pokrywka Maria Halina – 126 głosów (34,52%) -wybrany
Rapacz Maria Józefa – 121 głosów (31,51%)
Nizioł Adam – 118 głosów (45,74%)
Kołodziej Józef Jan – 115 głosów (29,79%) -wybrany
Turchan Konrad – 112 głosów (30,68%)
Jeziorska Krygicz Romana – 112 głosów (23,14%)
Czarniak Kazimiera Stefania – 110 głosów (28,50%) -wybrany
Wójtowicz Ewa Maria – 106 głosów (27,46%)
Kołat Zbigniew Wojciech – 100 głosów (20,83%)
Hołowczak Tomasz Arkadiusz – 93 głosów (24,09%)
Klimaszewski Jarosław – 89 głosów (23,06%)
Słowik Jerzy Jan – 69 głosów (17,88%)
Małecki Stanisław Marek – 57 głosów (15,62%)
Palacz Franciszek – 53 głosów (14,52%)
Kryjak Stanisław – 53 głosów (10,95%)
Cukrzycoń Zdzisław Tadeusz – 38 głosów (14,73%)

Wybory do rady gminy

gmina Budzów

Burliga Stanisław -wybrany bez głosowania
Burliga Cecylia -wybrany bez głosowania
Hankus Zofia -wybrany bez głosowania
Gielata Kazimierz -wybrany bez głosowania
Grych Piotr Jerzy – 359 głosów (50,63%) -wybrany
Szczepaniak Renata – 296 głosów (46,69%) -wybrany
Szczepaniak Krystyna – 289 głosów (45,58%) -wybrany
Mrowiec Stefan Franciszek – 273 głosów (38,50%) -wybrany
Kiepura Kazimierz – 216 głosów (34,07%) -wybrany
Krzanowski Rafał Marek – 208 głosów (29,34%) -wybrany
Światłoń Mirosława Anna – 195 głosów (27,50%) -wybrany
Sarna Bogdan – 193 głosów (30,44%) -wybrany
Pakuła Mieczysław Józef – 181 głosów (25,53%) -wybrany
Pawlica Edward – 171 głosów (24,12%)
Lasek Stanisław Jacek – 162 głosów (22,85%)
Jończyk Marianna – 155 głosów (24,45%)
Ryszawy Janusz Tomasz – 149 głosów (21,02%)
Konas Bernadeta Iwona – 136 głosów (19,18%)
Gibas Jacek Jan – 132 głosów (18,62%)
Jarosz Józef – 131 głosów (18,48%)
Nieckula Tadeusz – 129 głosów (18,19%)
Pająk Wojciech – 126 głosów (19,87%)
Malina Zbigniew – 122 głosów (58,94%) -wybrany
Głuc Zdzisław – 109 głosów (17,19%)
Chromy Wacław Kazimierz – 108 głosów (17,03%)
Bałos Barbara – 98 głosów (13,82%)
Bobek Łukasz Paweł – 85 głosów (41,06%)
Kot Stanisław – 79 głosów (12,46%)
Szczepaniak Stanisława – 79 głosów (12,46%)
Gaura Tadeusz – 78 głosów (12,30%)
Goryl Tadeusz Andrzej – 75 głosów (40,54%) -wybrany
Wrzodek Jolanta Ewa – 46 głosów (24,86%)
Lenik Grzegorz Mariusz – 33 głosów (17,84%)
Chrapek Stanisław – 31 głosów (16,76%)

gmina Bystra-Sidzina

Frankiewicz Mariusz Stanisław – 337 głosów (51,61%) -wybrany
Talapka Stanisław Krzysztof – 297 głosów (41,14%) -wybrany
Kostka Józef – 289 głosów (40,03%) -wybrany
Motor Jan Piotr – 281 głosów (38,92%) -wybrany
Tempka Stanisław Jan – 249 głosów (34,92%) -wybrany
Mazur Bogusław Władysław – 247 głosów (37,83%) -wybrany
Wójtowicz Kazimierz Tadeusz – 242 głosów (37,06%) -wybrany
Gałka Adam Piotr – 239 głosów (46,95%) -wybrany
Czarny Tomasz – 238 głosów (33,38%) -wybrany
Chorążak Mieczysław Franciszek – 227 głosów (31,84%) -wybrany
Jaromin Stanisław – 218 głosów (30,19%) -wybrany
Drobny Krzysztof Jan – 206 głosów (31,55%) -wybrany
Drobny Marek – 194 głosów (29,71%)
Stramek Piotr – 187 głosów (25,90%)
Trzop Jan – 177 głosów (24,82%) -wybrany
Hampel Krzysztof – 165 głosów (23,14%)
Kordyl Józef – 156 głosów (21,88%)
Porszke Krzysztof Jan – 150 głosów (29,47%) -wybrany
Łazarz Stanisław – 148 głosów (22,66%)
Czarna Stanisława – 148 głosów (20,76%)
Błachut Józefa – 146 głosów (28,68%) -wybrany
Czarny Jan – 143 głosów (20,06%)
Kolaniak Halina – 133 głosów (18,42%)
Czarniak Jan – 129 głosów (17,87%)
Stramek Józef Marian – 126 głosów (17,45%)
Czarny Józef – 122 głosów (17,11%)
Tempka Rozalia – 118 głosów (16,55%)
Gałka Krzysztof – 111 głosów (21,81%)
Pactwa Paweł Antoni – 105 głosów (14,54%)
Jurowaty Marek Andrzej – 103 głosów (20,24%)
Suska Agnieszka – 101 głosów (15,47%)
Gałka Stanisław Franciszek – 96 głosów (18,86%)
Matyasik Andrzej Marek – 93 głosów (18,27%)
Basiura Andrzej – 90 głosów (17,68%)
Makarewicz Henryk Grzegorz – 88 głosów (13,48%)
Dybczyk Ryszard – 67 głosów (13,16%)
Kowalczyk Józef – 63 głosów (9,65%)
Budka Jan Andrzej – 45 głosów (6,23%)

gmina Jordanów

Jąkała Józef -wybrany bez głosowania
Makuch Andrzej – 520 głosów (65,24%) -wybrany
Grubarek Halina – 447 głosów (56,09%) -wybrany
Małysa Anna Celina – 422 głosów (52,95%) -wybrany
Galos Zygmunt – 419 głosów (52,57%) -wybrany
Kiepura Czesław – 367 głosów (42,97%) -wybrany
Żegleń Edward – 330 głosów (53,66%) -wybrany
Medes Kazimierz – 295 głosów (47,97%) -wybrany
Kawula Adam Kazimierz – 286 głosów (50,98%) -wybrany
Klag Zdzisław – 267 głosów (47,59%) -wybrany
Poręba Antoni – 257 głosów (30,09%) -wybrany
Gałka Renata – 222 głosów (39,57%) -wybrany
Czaja Bożena – 216 głosów (25,29%) -wybrany
Wierzba Eugeniusz – 190 głosów (33,87%)
Kudzia Sławomir Andrzej – 183 głosów (21,43%) -wybrany
Mirek Daniel – 178 głosów (28,94%) -wybrany
Bachul Katarzyna Marta – 177 głosów (20,73%)
Buksa Włodzimierz – 173 głosów (28,13%)
Nowiński Robert – 167 głosów (19,56%)
Duda Kazimierz Jan – 166 głosów (29,59%)
Wicher Małgorzata – 162 głosów (26,34%)
Guzik Barbara Ewa – 147 głosów (17,21%)
Pacyga Edward – 146 głosów (17,10%)
Kania Piotr Paweł – 145 głosów (18,19%)
Mirek Józef Stanisław – 143 głosów (23,25%)
Pluta Andrzej – 138 głosów (24,60%)

gmina Stryszawa

Korczak Jan – 485 głosów (40,89%) -wybrany
Pochopień Józef – 469 głosów (55,24%) -wybrany
Łaciak Marian Stanisław – 439 głosów (37,02%) -wybrany
Sikora Grzegorz – 386 głosów (32,55%) -wybrany
Nisio Łukasz Tadeusz – 378 głosów (31,87%)
Gołuszka Agata Anna – 341 głosów (48,23%) -wybrany
Pająk Włodzimierz – 296 głosów (28,35%) -wybrany
Dyduch Henryk – 290 głosów (34,16%) -wybrany
Kłapyta Genowefa – 271 głosów (25,96%) -wybrany
Ćwiertnia Krzysztof – 252 głosów (35,64%) -wybrany
Kłapyta Kazimierz – 246 głosów (23,56%) -wybrany
Sikora Grzegorz Andrzej – 239 głosów (22,89%)
Iciek Wanda – 230 głosów (27,09%) -wybrany
Pietrusa Kazimierz Stanisław – 214 głosów (18,04%)
Krupka Sławomir Grzegorz – 201 głosów (23,67%)
Kąkol Zygmunt – 200 głosów (16,86%)
Wciślak Mariusz Robert – 188 głosów (26,59%)
Szewczyk Jolanta – 187 głosów (17,91%)
Marszałek Alicja Anna – 178 głosów (17,05%)
Głuszek Krzysztof Robert – 174 głosów (16,67%)
Miklusiak Barbara – 173 głosów (31,63%) -wybrany
Kadela Stefan – 166 głosów (23,48%)
Krzesiński Jan – 152 głosów (27,79%) -wybrany
Matusik Teresa – 149 głosów (17,55%)
Kulka Jan – 144 głosów (16,96%)
Lenik Łukasz – 137 głosów (25,05%)
Krupiak Iwona Maria – 127 głosów (12,16%)
Spyrka Tadeusz – 114 głosów (20,84%)
Chorąży Marek – 107 głosów (40,68%) -wybrany
Barzycki Rafał – 100 głosów (18,28%)
Szwed Adam Henryk – 98 głosów (36,98%) -wybrany
Pająk Janusz Sławomir – 97 głosów (11,43%)
Owczarek Stanisław – 95 głosów (9,10%)
Sobański Artur Szczepan – 84 głosów (9,89%)
Pieczara Piotr – 81 głosów (30,57%)
Świerkosz Katarzyna Maria – 79 głosów (7,57%)
Koziołek Rafał Dominik – 74 głosów (28,14%)
Głuszek Gabriel – 71 głosów (12,98%)
Legut Krzysztof Stefan – 69 głosów (12,61%)
Bigos Piotr Marek – 65 głosów (24,71%)
Szwed Jerzy – 64 głosów (24,15%)
Jagielski Marian Jan – 48 głosów (5,65%)
Adamek Józef – 25 głosów (2,94%)
Korczak Barbara Krystyna – 22 głosów (8,30%)
Buczek Damian Antoni – 17 głosów (6,46%)

gmina Zawoja

Pająk Jerzy Andrzej – 631 głosów (69,26%) -wybrany
Pająk Kazimierz – 627 głosów (68,83%) -wybrany
Pacyga Małgorzata – 601 głosów (65,97%) -wybrany
Gasek Małgorzata Bożena – 406 głosów (44,57%) -wybrany
Hutniczak Krzysztof – 360 głosów (40,31%) -wybrany
Marek Barbara – 290 głosów (43,22%) -wybrany
Kozina Józef – 276 głosów (41,13%) -wybrany
Trybała Władysława Maria – 270 głosów (63,83%) -wybrany
Borkowski Jan Jerzy – 257 głosów (28,78%) -wybrany
Ficek Włodzimierz Leszek – 252 głosów (27,66%)
Kojder Aneta Agnieszka – 251 głosów (37,41%)
Mikołajczyk Dominik – 247 głosów (27,66%) -wybrany
Matyja Piotr – 245 głosów (43,36%) -wybrany
Sałaciak Antoni Józef – 238 głosów (26,65%)
Chowaniak Krzysztof – 232 głosów (41,06%) -wybrany
Wajsman Piotr Paweł – 222 głosów (24,37%)
Mazur Urszula Stanisława – 194 głosów (21,72%)
Drebszok Helena – 184 głosów (27,42%)
Pacyga Paweł – 182 głosów (19,98%)
Bartyzel Michał Grzegorz – 173 głosów (19,37%)
Zemlik Wojciech Tomasz – 168 głosów (18,81%)
Świerzewska Damiana Zofia – 153 głosów (36,17%)
Pietrusa Robert Piotr – 149 głosów (26,37%)
Wieczorek Krzysztof Roman – 138 głosów (15,45%)
Fujak Tadeusz – 137 głosów (24,25%)
Uryga Jolanta – 132 głosów (14,49%)
Dańczak Zdzisław – 124 głosów (62,94%) -wybrany
Pająk Marcin Władysław – 119 głosów (13,33%)
Wójtowicz Beata Barbara – 118 głosów (17,59%)
Baran Halina – 103 głosów (40,71%) -wybrany
Bartyzel Adam Piotr – 100 głosów (11,20%)
Basiura Małgorzata Zofia – 92 głosów (66,67%) -wybrany
Marek Łukasz – 86 głosów (33,99%)
Puzik Anna – 82 głosów (9,00%)
Chowaniak Wojciech Krzysztof – 73 głosów (12,92%)
Smyrak-Bogdan Magdalena Joanna – 64 głosów (25,30%)
Wojtyczko Łukasz Andrzej – 63 głosów (31,98%)
Mazur Piotr Leszek – 52 głosów (5,71%)
Chrząszcz Barbara Józefa – 31 głosów (22,46%)
Torba Bożena Agata – 15 głosów (10,87%)
Gaweł Czesław – 13 głosów (1,43%)
Marek Jolanta – 10 głosów (5,08%)

gmina Zembrzyce

Kalemba Wanat Bogusława – 220 głosów (31,47%) -wybrany
Pływacz Zdzisław – 215 głosów (53,48%) -wybrany
Zadora Tadeusz Bogusław – 213 głosów (30,47%) -wybrany
Kachnic Kazimierz – 209 głosów (29,90%) -wybrany
Łasak Adam – 203 głosów (29,04%) -wybrany
Boryczko Bożena Maria – 191 głosów (27,32%)
Jaglarz Barbara Elżbieta – 190 głosów (27,18%)
Gruszeczka Tomasz Piotr – 185 głosów (21,74%) -wybrany
Łagosz Mirocha Stanisława Maria – 177 głosów (20,80%)
Koziołek Janina – 176 głosów (52,69%) -wybrany
Kotlarczyk Jan – 169 głosów (19,86%)
Talaga Piotr Paweł – 168 głosów (19,74%)
Kapuśnik Maria – 160 głosów (22,89%)
Wojtanek Tadeusz – 158 głosów (18,57%)
Kulak Jerzy Piotr – 155 głosów (46,41%) -wybrany
Nosal Piotr – 146 głosów (20,89%)
Sitarz Bogusława Renata – 127 głosów (18,17%)
Kopacz Aleksandra – 123 głosów (14,45%)
Szeląg Cecylia – 116 głosów (64,80%) -wybrany
Kuligowska Maria – 115 głosów (13,51%)
Targosz Zofia – 113 głosów (13,28%)
Czaicki Kazimierz – 109 głosów (12,81%)
Woźniak Jan – 104 głosów (41,94%) -wybrany
Pawlica Iwona – 101 głosów (40,73%) -wybrany
Święszek Józefa Apolonia – 100 głosów (11,75%)
Góralik Małgorzata – 93 głosów (27,84%)
Turchan Teresa Stanisława – 91 głosów (10,69%)
Urbańczyk Bernadetta – 85 głosów (34,27%)
Pilch Maria Julia – 83 głosów (24,85%)
Wrona Władysław – 82 głosów (24,55%)
Korzeniak Grzegorz – 80 głosów (11,44%)
Sikora Mieczysław – 80 głosów (19,90%)
Karcz Anna Stanisława – 76 głosów (8,93%)
Brańka Adam Andrzej – 67 głosów (16,67%)
Bartkowski Jacek Piotr – 56 głosów (22,58%)
Pindel Janusz Jan – 43 głosów (5,05%)
Gajewski Andrzej Mieczysław – 41 głosów (4,82%)
Fujak Janusz – 34 głosów (4,86%)
Bałos Andrzej – 31 głosów (4,43%)
Jamróz Ryszard – 28 głosów (6,97%)
Niziński Antoni – 28 głosów (15,64%)
Dudziak-Tyl Renata – 26 głosów (14,53%)
Karcz Marzena Maria – 23 głosów (9,27%)
Nieckula Ewelina – 22 głosów (3,15%)
Lenik Edyta Teresa – 21 głosów (8,47%)
Feruś Franciszek Józef – 9 głosów (2,24%)
Bargiel Danuta Krystyna – 9 głosów (5,03%)

źródło danych: pkw.gov.pl

zobacz też: Wyniki Wyborów Samorządowych 2010 -wybór burmistrza i wójta



Polecane


© 2010 Podbabiogórze – Niezależny Portal Informacyjny · Polityka prywatności · RSS:WiadomościKomentarze