Podbabiogórze » Info, Polityka » Wyniki Wyborów Samorządowych 2010 -wybór do rady powiatu

Krótko przed północą PKW podała oficjalne wyniki wyborów do rady powiatu suskiego.

Mandaty radnych otrzymali:

Pająk Andrzej Michał – 1075 głosów (17.93%)
Czernik Stanisław – 925 głosów (15.43%)
Surmiak Michał – 908 głosów (15.64%)
Madoń Czesława Urszula – 799 głosów (15.94%)
Hadka Ryszard Władysław – 722 głosów (16.25%)
Hajos Sławomir Paweł – 708 głosów (11.81%)
Jordanek Zbigniew – 696 głosów (11.61%)
Bałos Józef – 678 głosów (11.68%)
Kochaniewicz Aniela – 652 głosów (8.05%)
Sarlej Wit Mateusz – 580 głosów (7.16%)
Fortuna Józef – 519 głosów (6.41%)
Borys Jan Stefan – 481 głosów (8.28%)
Kruźlak Artur Rafał – 454 głosów (5.61%)
Gancarz Tadeusz – 435 głosów (9.79%)
Kucia Arkadiusz Grzegorz – 391 głosów (4.83%)
Woźny Jan – 381 głosów (6.56%)
Lubaszka Rafał – 375 głosów (7.48%)
Gruca Barbara – 372 głosów (7.42%)
Wągiel Zofia Janina – 360 głosów (8.10%)
Firek Piotr – 329 głosów (6.56%)
Kołodziejczyk Bogusław Andrzej – 290 głosów (3.58%)

Poniżej zamieszczamy pełną listę wyników głosowania.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Hajos Sławomir Paweł – 708 głosów (11.81%) -wybrany
Borys Jan Stefan – 481 głosów (8.28%) -wybrany
Kucia Arkadiusz Grzegorz – 391 głosów (4.83%) -wybrany
Wągiel Zofia Janina – 360 głosów (8.10%) -wybrany
Świerkosz Grażyna – 347 głosów (7.81%)
Barzycki Marek – 266 głosów (5.99%)
Hutniczak Zbigniew Henryk – 213 głosów (3.55%)
Kowalska Ewa Wanda – 186 głosów (3.71%)
Krupa Barbara – 176 głosów (2.94%)
Czarny Józef – 170 głosów (2.84%)
Słonina Tomasz Andrzej – 158 głosów (2.72%)
Płaza Jacek Ryszard – 153 głosów (3.05%)
Gierat Piotr – 151 głosów (2.52%)
Kukla Danuta – 139 głosów (1.72%)
Kwaśny Wacław Zbigniew – 136 głosów (1.68%)
Kościelniak Krzysztof Antoni – 123 głosów (1.52%)
Wągiel Krystyna Maria – 121 głosów (1.49%)
Godawa Barbara Anna – 118 głosów (1.46%)
Jamrozik Stanisław – 113 głosów (2.25%)
Siwiec Krystyna Elżbieta – 111 głosów (2.50%)
Rusin Wiesław Józef – 111 głosów (1.91%)
Cieniawski Jacek Wacław – 110 głosów (1.89%)
Bachul Piotr Paweł – 109 głosów (1.88%)
Szymańska Bronisława Bolesława – 104 głosów (2.07%)
Skowrońska Marta Teresa – 100 głosów (1.24%)
Biedrawa Lucyna – 95 głosów (1.17%)
Grzybek Krystyna – 90 głosów (1.79%)
Wieczorek Jacek – 74 głosów (1.27%)
Michałek Artur Daniel – 71 głosów (0.88%)
Świerkosz Michał – 70 głosów (1.21%)
Marciniak Jan – 68 głosów (1.53%)
Stanik Janusz – 63 głosów (0.78%)
Kowalczyk Robert Jerzy – 50 głosów (1.00%)
Polak Wacław – 49 głosów (0.82%)
Topór Władysław Marian – 47 głosów (0.94%)
Czerwińska Marianna – 39 głosów (0.78%)
Kyś Włodzimierz Marian – 36 głosów (0.44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POWIATOWA

Sarlej Wit Mateusz – 580 głosów (7.16%) -wybrany
Gancarz Tadeusz – 435 głosów (9.79%) -wybrany
Talaga Piotr Wojciech – 367 głosów (4.53%)
Kisielewski Roman Aleksander – 309 głosów (5.32%)
Stokłosa Ewa Maria – 297 głosów (4.95%)
Zarywska – Sarlej Alicja Bogusława – 159 głosów (3.58%)
Synowiec Stanisław Andrzej – 155 głosów (3.49%)
Kołat Krystyna – 144 głosów (2.87%)
Madej Jan Piotr – 135 głosów (2.32%)
Talaga Zbigniew – 134 głosów (1.66%)
Buda Stanisław – 131 głosów (2.61%)
Spyrka Tadeusz – 111 głosów (1.91%)
Chorąży Krzysztof – 106 głosów (2.39%)
Żak Wojciech Antoni – 106 głosów (1.31%)
Rzepka Józef – 105 głosów (2.36%)
Pasierbek Tomasz – 103 głosów (1.27%)
Zadora Aleksandra Marta – 95 głosów (1.17%)
Wróbel Teresa – 94 głosów (1.16%)
Kardaś Maria Jolanta – 86 głosów (1.48%)
Bielak Piotr Paweł – 70 głosów (1.40%)
Hutniczak Ewa – 68 głosów (1.17%)
Kubasiak Jacek Stanisław – 67 głosów (1.15%)
Mikołajczyk Edward Józef – 64 głosów (1.07%)
Wicherek Jolanta Beata – 58 głosów (0.72%)
Makoś Ireneusz Stanisław – 55 głosów (0.92%)
Gwiazdonik Andrzej Ludwik – 52 głosów (1.04%)
Kachnic Maria – 51 głosów (0.63%)
Borys Jan Andrzej – 48 głosów (0.96%)
Budzowski Tomasz Jan – 48 głosów (0.80%)
Mikołajek – Pater Łucja – 45 głosów (0.56%)
Chudzik Renata Bożena – 35 głosów (0.79%)
Małysa Agata Barbara – 35 głosów (0.60%)
Wróblewska – Polak Monika Katarzyna – 34 głosów (0.57%)
Merz Emanuel Józef – 30 głosów (0.60%)
Zych Marek – 30 głosów (0.60%)
Twardowska Agnieszka Anna – 30 głosów (0.37%)
Kubasiak Eugeniusz – 30 głosów (0.37%)
Matyasik Izabela Irena – 29 głosów (0.48%)
Żuromski Zbigniew – 27 głosów (0.54%)
Wojdyła Anna Danuta – 23 głosów (0.38%)
Kuśnierz Kinga Jadwiga – 22 głosów (0.38%)
Mazur Małgorzata Magdalena – 17 głosów (0.28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT SUSKI RAZEM”

Jordanek Zbigniew – 696 głosów (11.61%) -wybrany
Fortuna Józef – 519 głosów (6.41%) -wybrany
Kwaśny Andrzej Rudolf – 389 głosów (8.75%)
Woźny Jan – 381 głosów (6.56%) -wybrany
Lubaszka Rafał – 375 głosów (7.48%) -wybrany
Gruca Barbara – 372 głosów (7.42%) -wybrany
Wierzba Jan – 333 głosów (6.64%)
Książek Andrzej Marek – 313 głosów (6.24%)
Kołodziejczyk Bogusław Andrzej – 290 głosów (3.58%) -wybrany
Michulec Piotr – 240 głosów (2.96%)
Sochacka Barbara – 227 głosów (2.80%)
Job Stanisław Mikołaj – 178 głosów (3.55%)
Lorek Anna Helena – 172 głosów (2.12%)
Studnicki Eugeniusz – 158 głosów (2.72%)
Sarna Krzysztof Henryk – 151 głosów (2.60%)
Wójtowicz Józef – 151 głosów (2.52%)
Szczęch Krzysztof – 137 głosów (1.69%)
Adamek Józef – 123 głosów (1.52%)
Kidoń Grażyna Małgorzata – 113 głosów (1.89%)
Głuszek Tomasz – 111 głosów (2.50%)
Fortuna Tadeusz – 110 głosów (1.89%)
Wójcik Stanisław – 109 głosów (2.17%)
Świerkosz Teresa – 102 głosów (1.76%)
Zyzańska Barbara – 100 głosów (1.24%)
Bochnak Krzysztof Zbigniew – 98 głosów (1.69%)
Kowalcze Alicja Teresa – 90 głosów (1.79%)
Lizak Jan Władysław – 81 głosów (1.82%)
Młynarczyk Artur Paweł – 71 głosów (0.88%)
Skrzypek Józef Adam – 67 głosów (1.51%)
Gibas Krzysztof Jacek – 65 głosów (1.46%)
Orędarz Władysław – 64 głosów (1.10%)
Kania Antoni – 62 głosów (0.77%)
Kurek Jan Władysław – 61 głosów (0.75%)
Mazur Adam Andrzej – 51 głosów (0.85%)
Dyduch Elżbieta – 50 głosów (0.62%)
Piergies Jarosław Józef – 45 głosów (0.75%)
Drabik Aleksander Józef – 41 głosów (0.71%)
Sutor Stanisław – 37 głosów (0.74%)
Bartyzel Mirosław Wojciech – 37 głosów (0.62%)
Budnik Stanisław – 34 głosów (0.77%)
Zembol Witold – 31 głosów (0.52%)
Liszka Piotr – 29 głosów (0.48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Pająk Andrzej Michał – 1075 głosów (17.93%) -wybrany
Czernik Stanisław – 925 głosów (15.43%) -wybrany
Surmiak Michał – 908 głosów (15.64%) -wybrany
Madoń Czesława Urszula – 799 głosów (15.94%) -wybrany
Hadka Ryszard Władysław – 722 głosów (16.25%) -wybrany
Bałos Józef – 678 głosów (11.68%) -wybrany
Kochaniewicz Aniela – 652 głosów (8.05%) -wybrany
Piórkowski Artur Maciej – 497 głosów (8.56%)
Kuś Alina Anna – 460 głosów (7.67%)
Kruźlak Artur Rafał – 454 głosów (5.61%) -wybrany
Czaicki Ryszard – 374 głosów (4.62%)
Firek Piotr – 329 głosów (6.56%) -wybrany
Babicz Tomasz Wiesław – 313 głosów (7.04%)
Kaliciak Teresa Helena – 286 głosów (3.53%)
Łuczak Stanisław – 255 głosów (3.15%)
Plaszczak Barbara Jadwiga – 245 głosów (4.22%)
Godyń Zbigniew Stanisław – 196 głosów (3.91%)
Bala Grzegorz Paweł – 195 głosów (3.89%)
Banaś Jan – 182 głosów (4.10%)
Kawa Danuta – 174 głosów (2.15%)
Adamek Paweł Piotr – 172 głosów (2.12%)
Skrzypoń Lucyna – 165 głosów (2.04%)
Chosianna Urszula – 159 głosów (1.96%)
Polak Krystyna – 152 głosów (3.42%)
Malaga Jan – 140 głosów (2.41%)
Bałos Piotr Stanisław – 139 głosów (2.39%)
Mordarski Bogumił – 131 głosów (2.61%)
Gąska Jan – 113 głosów (2.54%)
Lenart Maria – 107 głosów (1.32%)
Jończyk Barbara – 99 głosów (1.22%)
Matyasik Mieczysław Eugeniusz – 93 głosów (1.55%)
Polańska Grażyna Maria – 91 głosów (1.81%)
Świstek Magdalena Janina – 88 głosów (1.52%)
Borowiec Marek Adam – 88 głosów (1.76%)
Marek Kazimierz – 85 głosów (1.42%)
Matyasik Krystyna – 85 głosów (1.42%)
Sikora Lucyna Maria – 68 głosów (1.53%)
Firek Krystyna Wanda – 64 głosów (1.28%)
Borowy Małgorzata Janina – 61 głosów (1.05%)
Górka Bogusław – 60 głosów (0.74%)
Skrzypek Adam – 51 głosów (0.85%)
Budzowska Katarzyna Sylwia – 33 głosów (0.55%)

źródło danych: pkw.gov.pl

zobacz też: Wyniki Wyborów Samorządowych 2010 -wybór do rady miasta i gminy



Polecane


© 2010 Podbabiogórze – Niezależny Portal Informacyjny · Polityka prywatności · RSS:WiadomościKomentarze